1971 року

Усі відгуки про авто Стройдормаш БГМ-1 1971 strojdormash bgm-1

Відгук про Стройдормаш БГМ-1 1971

Пробіг:1 тис.км

Характеристики авто:

Бурова установка Кузов
Бензин Двигун
Повний Привід

Оцінки від власника авто:

Відмінно

4.6

 • Керування

  5

 • Надійність

  5

 • Комфорт

  4

 • Ціна

  4

 • Дизайн

  5

Плюси і мінуси

👍 дизайн кузова, якість матеріалів, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

Відгук

Бурова установка БГМ-1-спеціальна техніка, необхідна для створення отворів в грунтах з 1-ї по 3-ю категорії. Має більш як п’ять модифікацій, можливість створення свердловин вертикального, похилого або горизонтального типу глибиною до 30 метрів. Нижче розглянемо призначення й особливості машини, наведемо її технічні характеристики, поговоримо про модифікації, базовому транспорті та додатковому навісному обладнанні.
Установка БГМ 1 набула широкого поширення в наступних сферах: будівельна; Геодезія; руйнування гірських порід; гідрологія; прокладка кабелів; монтаж трубопроводів; облаштування колодязів і т. д.
Техніка обладнана гідростатичною КПП, яка з’єднується з обертовим механізмом. Таке поєднання істотно підвищує ефективність бурової установки. Контроль роботи здійснюється зі спеціального пульта. Оператор тримає під контролем головні показники роботи техніки, допомагає виставити частоту обертів обертання та оптимальний режим з урахуванням умов експлуатації. Несучу функцію бере на себе щоглова система, яка є підставою для фіксації наступних елементів: робочого столу, елемента подачі, фіксатора і т. д.

Автор відгуку: Сергей

👇 Оголошення з продажу авто 👇

Актуальні пропозиції на сайті з продажу нових та вживаних авто в кредит на вигідних умовах в Україні

Схожі записи